Informace k TÁBORU PLESKOTY 2020 : Nejčastější dotazy

Ahoj děti táborníci a jejich rodiče.

V posledních pár dnech se začaly rojit Vaše dotazy ohledně konání tábora v Pleskotech. Jelikož jsou všechny otázky na stejné téma, odpovím nyní na všechny najednou.


Popis akce

  • Bude tábor nebo nebude? Za celý tým vedoucích a praktikantů si dovoluji říct, že přípravy probíhají tak, abychom pro děti připravili plnohodnotný tábor, jak do programu, tak i s co nejmenší mírou omezení a to v avizovaném termínu 11.-18.7.2020. Informace z úřadů jsou ale zatím pořád stejné. Vše záleží na tom, jak se bude dařit držet infekci pod kontrolou. Proto Vás prosím, vydržte to, snažte se dodržovat základní pravidla a myslete pozitivně. Zlomový termín bude 11. května, kdy by se měly rozvolňovat další opatření.

  • Máme poslat přihlášku i když nevíme, jak to bude? Pokud na tábor s námi letos jet chcete, ale jste stále na rozpacích z nejistoty, nebojte se přihlášku i přes to vyplnit a odeslat. Přihlášky letos nebudou pochopitelně tak závazné, jako za normálních podmínek. Jde ale o to, aby jste si zajistili na táboře místo. V tuto chvíli máme ještě volných asi 15 míst. Těm z Vás, kteří jste už přihlášky odevzdali děkuji za důvěru a podporu. Po zpracování přihlášky do táborové databáze Vám byl odeslán potvrzující email.

  • Platby za tábor, kdy budu moct zaplatit? Vyčkejte prosím na email, kde dostanete kompletní táborové informace, táborové hlášení a variabilní symbol pro bezhotovostní platbu. Vzhledem k aktuální situaci vyčkávám do 11. května. Pokud bude vše probíhat tak jak si všichni přejeme, začnu tyto emaily rozesílat. Čas na uhrazení budete mít 30 dní.

Na závěr bych Vás chtěl pozvat na první akci po letošní virové epizodě dne 14. června. 

Půjde o jednodenní výlet do nedalekých kopců. Detaily se včas objeví na webu, Facebooku a zašlu Vám je emailem.


S pozdravem a přáním hodně dobré nálady

jménem vedoucích a praktikantů skupiny MINI T O M Jan Fišer, hlavní vedoucí 

Fotografie

vytvořil David Mastný | pohání CouchCMS