Soubory ke stažení

TÁBOR 2020 : Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte potvrzený lékařem
Tento posudek musí být vydán v roce 2020.

TÁBOR 2020 : Táborové hlášení v1.2
Vyplní rodiče nejdříve den před odjezdem na tábor a odevzdají při příjezdu na tábor zdravotníkovi. (Formulář aktualizován o údaje COVID-19.

TÁBOR 2020 : Příloha č. 1
Je nutné též vyplnit z důvodu ošetření dítěte v případné nemocnici.

TÁBOR 2020 : Seznam potřeb na tábor
Doporučené minimální množství oblečení a vybavení pro táborníka na 7 dní. Dětem, které budou spát ve stanu, doporučujeme zabalit věci do kufru.

PŘIHLÁŠKA - Tábor Pleskoty 2020
Tábor se uskuteční jako již tradičně v Českém ráji v areálu Pleskoty v termínu od soboty 11. července do soboty 18. července. Tábor je bez doprovodu rodičů určen hlavně pro děti od 7 do 10 let. V případě, že jede na tábor např. mladší sourozenec nebo mladší kamarád, tak není problém po dohodě „přibrat“ i dítě mladší (min. 6 let), nebo starší (max. do 12 let).

VZOR - Žádost o poskytnutí příspěvku na tábor dětí a mládeže (TDM) z prostředků FKSP
Do žádosti pro svého zaměstnavatele uveďte údaje jako v přiloženém vzoru. Cena tábora je uvedena na přihlášce.

HRA - Slož PUZZLE a poznej, kdo je na obrázku
Poznáš, kdo je na obrázku ze 77 dílků? Nápovědu hledej mezi fotkami z Tábora Pleskoty 2019. Otáčet dílky můžeš středovým kolečkem na myši.

Celé VIDEO - Tábor Pleskoty 2019, Baron Podkostecký ... a 7 smrtelných hříchů
Výpravný videofilm zachycující táborovou hru skupiny MINI T O M. Video připravili: Scénář Karolína Meixnerová, Kamera Roman Kupka, Střih Tomáš Novotný, Animace Martin Forman, Účinkující vedoucí, praktikanti, rodiče a děti. Délka 40 minut.

FOTKY - Tábor Pleskoty 2019
Fotky jsou zabalené ve formátu ZIP (838 MB). Vzhledem k ochraně osobních údajů používejte fotky jen pro osobní účely. Bez souhlasu je neumísťujte na sociální sítě a datová úložiště.

vytvořil David Mastný | pohání CouchCMS